Anoniminis interneto naršymas

Kokia tai paslauga ir kaip ja naudotis?
Mūsų svetainė sudaro galimybes naršyti internete anonimiškai per tarpinius (proxy) serverius. Paprastai naudotis proxy serveriais nėra jokio reikalo. Bet būna atvejų, kai internete norisi apsaugoti savo privatumą ar apeiti įvairius apribojimus ar draudimus, taikomus jūsų IP adresui, interneto ryšio tinklui ar geografiniam regionui. Tada populiariausia ir paprasčiausia išeitis yra naudotis proxy serveriais.
Norint naršyti anonimiškai per šią svetainę, nereikia instaliuoti jokių programų ar keisti naršyklės nustatymų - tiesiog įveskite norimą adresą ir galėsite naršyti per kurį nors iš daugiau nei 50 nemokamų anomininių proxy serverių, kurių kiekvienas turi vis kitokį IP adresą.

Kaip sužinoti savo IP adresą?
Savo IP galite sužinoti apsilankę šiame puslapyje (net jei naršote per proxy). Naršant per šią svetainę, pačiame puslapio viršuje rodomas jūsų tikras IP ir proxy serverio IP.

Ar legalu naršyti per proxy serverius?
Jei proxy serveris yra atviras viešam naudojimui, tai reiškia, kad jo administratorius leidžia juo naudotis bet kuriam interneto vartotojui. Tačiau nerekomenduotina užsiimti bet kokia nelegalia veikla, kurią draudžia įstatymai. Nereikėtų pamiršti, kad visi serveriai, taip pat ir proxy, dažniausiai kaupia duomenis apie visus apsilankymus, todėl neverta daryti nieko neteisėto. Už visus veiksmus naršant per proxy serverius atsako vartotojas.


Failų talpykla
Nemokami skelbimai
Dainų žodžiai
Nemokamas hostingas
ManoSkelbimai.lt
Videoklipų atsisiuntimas iš Youtube
Svetainių PageRank
Domenų paieška
IP adresų informacija