Anoniminis naršymas per proxy serverius

Naršote internete ir nenorite palikti savo pėdsakų?
Norite kelis kartus balsuoti, registruotis ar atlikti svetainėse kitus veiksmus, kuriuos leidžiama atlikti tik vieną kartą?
Vargina apribojimai, nustatyti jūsų IP adresui ar visam interneto tiekėjui arba regionui? Be to, kartais kai kurios svetainės būna nepasiekiamos tik iš tam tikro regiono/tinklo, o per kitus tinklus puikiai veikia.

Tam skirta anoniminio naršymo per tarpinį (proxy) serverį paslauga, leidžianti pakeisti savo IP adresą: naršant per šį puslapį, jūsų IP adresas bus proxy serverio adresas.
Naudotis paprasta: nereikia instaliuoti jokių programų ar keisti naršyklės nustatymų - tiesiog įveskite norimą adresą ir naršysite anonimiškai.

Naršyti anonimiškai


Svarbu:
1. Ne visi puslapiai gali būti pasiekiami per proxy serverius (pvz., su rėmeliais ar būtinais javaskriptais).
2. Naršymas per proxy serverius yra lėtesnis, todėl rekomenduojama naršyti tik reikalinguose puslapiuose.
3. Už visus veiksmus naršant per šiuos serverius atsako vartotojas.


Kas tai yra proxy serveris?

Proxy serveris yra tarpinis serveris tarp jūsų kompiuterio ir svetainės, kurią norite pasiekti, serverio. Proxy serveriai yra kelių tipų:

- Visiškai anoniminiai ("elite" arba "high anonymous"). Taip sukonfigūruoti proxy serveriai ne tik paslepia vartotojo IP adresą, bet ir neperduoda parametrų, iš kurių galima nustatyti, kad tai proxy serveris. Svetainių administratoriams jie atrodo kaip eiliniai vartotojai (nebent jiems yra žinomi tų proxy serverių IP ar www adresai).
- Anoniminiai ("anonymous") - jie taip pat paslepia jūsų tikrą IP adresą, bet naršant per juos yra paliekami proxy serveriams būdingi pėdsakai, tad svetainių administratoriams lengva nustatyti, kad šis lankytojas atėjo per proxy. Tai nėra kažkas blogai, tačiau kai kurie administratoriai blokuoja prieigą per proxy.
- Skaidrūs ("transparent") - jie nėra anonimiški: ne tik palieka proxy pėdsakus, bet ir perduoda tikrą IP adresą. Tokie proxy sereriai netinka saugiam anoniminiam naršymui. Jie paprastai naudojami tik naršymui pagreitinti.


Proxy serverių naudojimas

Proxy serveriais galima naudotis keliais būdais:
- Keičiant naršyklės nustatymus (proxy serveriai randami iš internete publikuojamų sąrašų)
- Naudojant specialias programas
- Naršant per internetinius tinklapius, kurie teikia anoniminio naršymo paslaugą

Tinklapiai, kurie leidžia naršyti per proxy serverį, dažniausiai naudoja įvairius populiarius skriptus, kurių daugelis yra nemokami, pvz., CGIProxy, PHProxy, Poxy ir kt. (jei norite pasidaryti proxy savo serveryje, galite atsisiųsti šiuos skriptus iš Siuntinių skilties). Taigi tam, kad galėtumėte anonimiškai naršyti per tokius tinklapius, nereikia instaliuoti jokių įtartinų programų ar keisti naršyklės nustatymų - tiesiog įveskite norimą adresą ir pasirinkite bet kokį serverį arba naudokitės atsitiktinai parinktu serveriu. Šioje svetainėje galima naršyti daugiau nei per 50 nemokamų didelio anonimiškumo proxy serverių, kurių kiekvienas turi vis kitokį IP adresą.
Naršant pačiame viršuje rodomas proxy serverio IP adresas ir jūsų tikras IP adresas.


Proxy ir legalumas

Naudotis proxy serveriais legaliais tikslais nėra draudžiama. Jei proxy serverio savininkas pats sudaro galimybes bet kuriam vartotojui naršyti per jo serverį, toks serveris yra atviras viešam naudojimui. Tačiau nereikėtų pamiršti, kad visi serveriai, taip pat ir proxy, dažniausiai kaupia duomenis apie visus apsilankymus, todėl neverta daryti nieko neteisėto.
Dažniausiai proxy serveriai naudojami apeiti įvairius apribojimus mokyklose, darbovietėse, nesivarginti dėl prieigos blokavimo jūsų IP adresui ar geografiniam regionui ir kitais atvejais, kai prisireikia kito IP adreso.


Atsiribojimas

Anoniminio naršymo paslauga yra 100% nemokama ir teikiama pagal principą "yra taip, kaip yra". Tai reiškia, kad neprisiimame jokios atsakomybės ir neteikiame jokios garantijos dėl paslaugos kokybės ir galimų padarinių. Už visus veiksmus naudojantis šia paslauga atsako vartotojas. Naudojantis šia paslauga, rekomenduotina laikytis taisyklių. Draudžiama naudotis paslauga bet kokiems neteisėtiems veiksmams.

Jūsų IP adresas

3.238.112.198Tai yra dabartinis jūsų IP adresas. Naudojantis šiuo puslapiu, jūsų IP adresas pasikeis į proxy serverio adresą. Čia galite naršyti per daugiau nei 50 nemokamų proxy serverių. Naršydami anonimiškai, apsaugosite savo privatumą ir apeisite įvairius apribojimus, taikomus jūsų IP adresui ar geografiniam regionui.Nemokami skelbimai
Dainų žodžiai
Failų talpykla
Nemokamas hostingas
Mano Skelbimai.lt
Videoklipų atsisiuntimas iš Youtube
Svetainių PageRank
Nuorodos
Domenų paieškaAnoniminis narsymas per proxy
Proxy, Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai